Všeobecné informace

Přihlášení

 UPOZORNĚNÍ:

DOČASNĚ NEFUNGUJE PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA KURZY A MAIL . PROSÍM, DOČASNĚ KOMUNIKUJTE PŘES: renda.voda@gmail.com

Vaše přihlášení do kurzu se stane závazným po našem písemném potvrzení  o přijetí Vaší přihlášky na požadovaný kurz. K závaznému přihlášení se současně vztahují  stornovací podmínky a poplatky (viz. níže).

Z výukového centra Spirály dostanete písemné potvrzení, že jste zařazen/zařazena do požadovaného kurzu na základě Vaší písemné přihlášky.

Pakliže bude kurz obsazen, zařadíme Vás dle Vašeho přání jako náhradníka/nici nebo přeřadíme dle Vašeho požadavku do dalšího vypsaného kurzu.

Bližší informace k obsahu a organizaci kurzu obdržíte po zaplacení, nejpozději  3 týdny před zahájením kurzu.

Organizaci kurzů zajišťuje: asistentka výukového centra Spirály paní Lenka Vodičková: vodickovalen@gmail.com, 773004320 a lektorka Renata Vodičková: info@centrumspirala.cz, 603168220. Vaše případné dotazy rády zodpovíme.

Platba

Pro zaplacení kurzovného  vystavujeme  fakturu na základě Vašich fakturačních údajů, které vyplníte v elektronické přihlášce nebo zašlete dodatečně písemně mailem. 

Zahraniční účastníci kurzů mohou platit v EUR. Pošleme Vám fakturu s IBAN kódem a BIC.

Nezaplacení kurzovného v termínu splatnosti znamená automaticky odhlášení z kurzu a z toho vyplývající důsledky dle stornovacích podmínek.

Odhlášení

Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit nebo provést platbu, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit (mailem) a uvolnit místo dalším zájemcům. Pakliže budete mít za sebe náhradníka, nemusíte platit stornovací poplatky. Náhradník se přihlásí elektronicky přes naše webové stránky.

Stornovovací podmínky

Potvrzená přihláška na příslušný kurz je oboustranně závazná a její zrušení  podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků.

Při stornování Vaší účasti na kurzu nezohledňujeme Vaše důvody. Můžete si však za sebe najít náhradníka a předat nám tuto informaci písemně. Náhradník se přihlásí elektronicky přes naše webové stránky.

Stornovací poplatky účtujeme v případě písemného odhlášení před zahájením kurzu  procentuelně, tedy ve výši adekvátně ke dni písemného podání.

V případě Vaší neomluvené absence na kurzu účtujeme strornopoplatek ve výši 100% ceny kurzu. 

Stornovací poplatky při zrušení:     

  • do 31. dne dní před zahájením kurzu – 500,- Kč
  • 30-21 dní před zahájením kurzu – 20% ceny
  • 20-8 dní před zahájením kurzu - 50% ceny
  • 7-0 dní před zahájením kurzu - 100% ceny

Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní.

Ubytování

Ubytování si zajišťuje každý účastník kurzu sám. Můžete využít našeho doporučení na pensiony v blízkém okolí nebo jednoduché ubytování na matracích přímo ve výukovém centru Spirály – v Modrém Klíči. Více informací najdete v sekci UBYTOVÁNÍ a KONTAKTY.

Výukové centrum

Veškeré kurzy a další akce pořádané Institutem SRT se konají v:

Stacionář a škola Modrý Klíč: Smolkova 2/567, 149 00 Praha 4- Modřany, 2. patro. Více informací najdete zde.

Vybavení:

1 učebna jako přednášková místnost a zároveň cvičební místnost s rehabilitačními stoly, 3 sociální zařízení, sprcha, kuchyňka (mikrovlnka, lednice) s komunikačním prostorem, terasa, jídelna, parkovací místa před domem na ulici.

Doporučujeme přezůvky s sebou a pohodlné oblečení.

Stravování

Během výuky je účastníkům kurzu k dispozici pití a občerstvení (v ceně kurzovného).

Obědy nabízíme v jídelně Modrého Klíče, kde stojí menu s polévkou, hl. chodem, zákuskem/salátem a pitím 75,- Kč. Zájem o obědy je třeba nahlásit do 10 dní před zahájením kurzu nebo napsat do poznámky přímo v přihlášce.

V kuchyňce výukového centra je možnost ohřát si své jídlo v mikrovlnné troubě a uskladňovat potraviny v lednici.